Ракетка для великого тенісу Wilson Clash 100 Pro
Відео 1Фото 3 |
Wilson Clash 100 Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilson Clash 100 Pro
Усі ціни 6 →Wilson Clash 100 Pro V2 0+Naciąg Usługa Malowanie | 10 560 грн. |
Тенісна ракетка Wilson CLASH 100 PRO V2.0 (WR074111U) | 9 998 грн. |
Wilson Clash 100 Pro V2 0 G3 Czarne | 10 680 грн. |
Wilson Clash 100 Pro V2 0 G2 Czarne | 10 680 грн. |
Wilson Clash 100 Pro V2 0 G4 Czarne | 10 680 грн. |
Тенісна ракетка Wilson Clash 100 Pro V2 WR074111 Розмір ручки: №3 (4 3/8) | 10 672 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →