Навушники
WK DESIGN Wi200
Відео 1Фото 7 |
WK DESIGN Wi200 2020 рік |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WK DESIGN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WK DESIGN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WK DESIGN Wi200
Наушники Wk Wi200 Wired Earphone Black | 331 грн. |
Наушники Wk Wi200 Wired Earphone Blue | 331 грн. |
Наушники Wk Wi200 Wired Earphone Red | 331 грн. |
Наушники Wk Wi200 Wired Earphone White | 331 грн. |
Наушники Wk Wi200 Wired Earphone Yellow | 331 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →