Ваги Xiaomi Yunmai 3 Smart Scale (YMBS-S282-WH)
Відео 1Фото 5 |
Xiaomi Yunmai 3 Smart Scale |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Yunmai 3 Smart Scale
Усі ціни 7 →Розумні ваги Xiaomi Yunmai Smart Scale 3 (YMBS-S282-WH) | 1 389 грн. |
Yunmai Smart Scale 3 YMBS-S282-WH | 1 399 грн. |
Умные весы Yunmai Smart Scale 3 White YMBS-S282-WH | 1 399 грн. |
Ваги підлогові Yunmai Smart Scale 3 White (YMBS-S282-WH) YMBS-S282-WH | 1 399 грн. |
Смарт-ваги YUNMAI Smart Scale 3 White (YMBS-S282-WH) | 1 399 грн. |
Ваги підлогові Yunmai Smart Scale 3 White (YMBS-S282-WH) | 1 679 грн. |
Ваги для підлоги Yunmai Smart Scale 3 (YMBS-s282-WH) білі | 1 399 грн. |
Дизайн прикольний Працює тільки через додаток Yunmai, розраховував що даний товар буде працювати через додаток Zepp, не завжди конектится до телефону Андрей Corvette: користуюся Xiaomi Yunmai 3 Smart Scale менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →