Відбійний молоток Zipper ZI-ABH1700D
Відео 3Фото 10 |
Zipper ZI-ABH1700D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zipper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zipper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zipper ZI-ABH1700D
Усі ціни 13 →Відбійний молоток Zipper ZI-ABH1700D | 12 740 грн. |
Перфоратор Zipper ZI-ABH1700D | 12 740 грн. |
Відбійний молоток Zipper ZI-ABH1700D | 12 740 грн. |
Отбойный молоток Zipper ZI-ABH1700D | 9 150 грн. |
Отбойный молоток Zipper ZI-ABH1700D | 12 740 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →