Компресор Zipper ZI-COM150 150 л
Zipper ZI-COM150 150 л200 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zipper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zipper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zipper ZI-COM150 150 л
Компрессор Zipper ZI-COM150-10 | 33 730 грн. |
Zipper Kompresor Tłokowy 150L 10 Bar Zi Com150 ZICOM15010 | 41 560 грн. |
Zipper Kompresor Tłokowy 150L 10 Bar Zi Com150 ZICOM15010 | 42 599 грн. |
Zipper Kompresor Tłokowy 150L 10 Bar Zi Com150 ZICOM15010 | 43 638 грн. |
Модификації Zipper ZI-COM150
Ціни на Zipper ZI-COM150 |
---|---|---|---|---|
Zipper ZI-COM150 150 л | від 33 730 грн. | 7 пропозицій | ||
Zipper ZI-COM200-10 200 л | від 36 134 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →