Компресор Zipper ZI-COM200-10 200 л
Zipper ZI-COM200-10 150 л200 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zipper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zipper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zipper ZI-COM200-10 200 л
Усі ціни 14 →Компрессор поршневой Zipper ZI-COM200-10 | 36 096 грн. |
Компресор Zipper ZI-COM200-10 | 36 140 грн. |
Компрессор Zipper ZI-COM200-10 | 36 140 грн. |
Компрессор Zipper ZI-COM200-10 | 36 140 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Zipper ZI-COM200-10
Ціни на Zipper ZI-COM200-10 |
---|---|---|---|---|
Zipper ZI-COM150 150 л | від 33 730 грн. | 6 пропозицій | ||
Zipper ZI-COM200-10 200 л | від 36 096 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →