Набор инструментов Apro 251473
Фото 11 |
Apro 251473 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Apro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Apro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Apro 251473
Все цены 7 →Набір інструментів Apro 251473s - 1/4" x 1/2" x 73 од. (DR-000078505) TRG- | 2 826 грн. |
Набір інструментів та насадок CrV , ( 90Т) (73 шт) APRO | 2 317 грн. |
Набір інструментів 73 предмети 1/2-1/4" APRO 251473 | 2 660 грн. |
Набір інструментів Apro 1/4" x 1/2" x 73 од. (251473) | 2 498 грн. |
Набір насадок APRO CrV , ( 90Т) (73 шт) | 2 321 грн. |
Набір насадок CrV, ( 90Т) (73 шт) APRO(251473) | 2 419 грн. |
Набір насадок та інструментів Apro CrV 90T 1/4" 1/2" (73 шт) | 2 356 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →