Ноутбук Asus Zenbook S 13 OLED UM5302LA [UM5302LA-LV152] (90NB1233-M005V0)
Фото 77 | от 46 866 до 62 487 грн. Сравнить цены 37 →2023 годZenBook (имидж)ультрабукавтономный+OLEDDDR5SSD M.2очень легкийUSB4Wi-Fi 6Eбыстрая зарядкабрендовая акустикаподсветкасканер отпечаткахороший DCI-P3 Дисплей:13.3 ", 2880x1800 (16:10) Процессор:Ryzen 7, 7840U, 3.3 ГГц Видеокарта:Radeon 780M Оперативка:16 ГБ Накопитель:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:без ОС Вес ноутбука:1 кг |
Модификации Asus Zenbook S 13 OLED UM5302LA 5
Характеристики
Asus Zenbook S 13 OLED UM5302LA [UM5302LA-LV152] |
|
Ноутбук оснащен антибактериальной защитой, технология ASUS Antibacterial Guard, которая соответствует международному стандарту ISO 22196.
Матовое, глянцевое или антибликовое: Какое покрытие экрана выбрать?Чем хороши разные типы покрытия экранов в ноутбуках и мониторах?
Как найти именно тот ноутбук, который вам нужен?Руководство по выбору оптимального ноутбука под задачи пользователя
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Asus Zenbook S 13 OLED UM5302LA [UM5302LA-LV152]
Цвет:
Сортировать
Ноутбук ASUS Zenbook S 13 OLED, 1TB SSD, 16GB RAM, Ryzen 7 (UM5302) 90NB12 | 51 499 грн. |
Ноутбук Asus Zenbook S 13 OLED UM5302LA-LV152 (90NB1233-M005V0) Ponder Blu | 51 499 грн. |
Asus Zenbook S 13 OLED UM5302LA-LV152 (90NB1233-M005V0) Ponder Blue 90NB12 | 51 499 грн. |
Ноутбук ASUS Zenbook S 13 UM5302LA-LV152 OLED (90NB1233-M005V0) 90NB1233-M | 51 499 грн. |
Ноутбук Asus Zenbook S 13 OLED UM5302LA-LV152 Ponder Blue (90NB1233-M005V0 | 51 499 грн. |
еще предложения 20 → |
Закрыть
Придбав цей ноутбук для роботи, розраховуючи на достойне життя від батареї, продуктивність, компактність та екран з гарною передачею кольорів. Але виявилось, що батарея розряджається швидше, ніж я очікував, беручи до уваги, що я використовував низьку яскравість екрану, економний режим споживання та не дуже навантажував ноутбук. Розчарувався, повернув. Здається, проблема в новому чіпі АМД 7840U, який неадекватно багато жере в режимі простою. Якщо ж час роботи від батареї для вас не критичний, можна брати Дуже якісний екран, звук, легкість, продуктивність (але не в режимі економії), швидка зарядка, душе маленький зарядний пристрій, можливість підключення зарядки з обох боків, великий сенсор. Дешманський вигляд корпуса знизу, від екрану втомлюються очі, швидкий розряд батареї в режимі очікування, обмеженість роз'ємів Serhii Vyplavin: пользуюсь Asus Zenbook S 13 OLED UM5302LA менее месяца |
Добавить отзыв
Рекомендуем