Набор ножей Benson BN-404
Benson BN-404 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-404
Все цены 15 →Набір ножів 7 предметів із високоякісної нержавіючої сталі BN-404-N | 996 грн. |
Набір ножів Benson 7 предметів з підставкою (BN-404N) | 1 025 грн. |
Набір ножів на підставці Benson BN-404-N 7 пр. з нержавіючої сталі | 1 100 грн. |
Набір ножів з підставкою Benson 7 предметів, нержавіюча сталь, лите лезо, | 1 109 грн. |
Набір кухонних ножів Benson BN-404N з підставкою 7 предметів | 1 050 грн. |
eще 10 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →