Набор ножей Edenberg EB-5111
Фото 9 |
Edenberg EB-5111 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-5111
Все цены 6 →EDENBERG EB-5111 | 950 грн. |
Набір ножів з колодою Edenberg EB-5111 | 972 грн. |
Набір ножів Edenberg 6 предметів із нержавіючої сталі з колодою (EB-5111) | 950 грн. |
Набір кухонних ножів Edenberg EB-5111 7 предметів | 944 грн. |
Набір кухонних ножів у підставці 7 предметів Edenberg EB-5111 | 980 грн. |
Набір кухонних ножів на підставці 7 предметів коричневий Edenberg EB-5111 | 879 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →