Садовые ножницы Bradas KT-V1130
Фото 3 |
Bradas KT-V1130 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bradas 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bradas.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bradas KT-V1130
Все цены 7 →Ножиці для живої огорожі Bradas V-SERIES алюмінієві хвилясті KT-V1130 | 1 018 грн. |
Ножиці для живоплоту Bradas V-Series хвилясті 38 см (KT-V1130) | 924 грн. |
Ножиці для кущів Bradas з хвилястими лезами 25см, V-SERIES, KT-V1130 | 940 грн. |
Ножиці для кущів з хвилястими лезами 25см, V-SERIES, KT-V1130 | 1 016 грн. |
Ножиці садові Bradas V-SERIES 25см (KT-V1130 | 920 грн. |
Ножиці для живої огорожі Bradas V-SERIES алюмінієві хвилясті KT-V1130 | 1 018 грн. |
Ножиці для кущів кущоріз BRADAS з хвилястим лезом, 25см, V-SERIES, KT-V113 | 1 205 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →