Настольная лампа Brille TP-006
Фото 5 |
Brille TP-006 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Brille 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Brille.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Brille TP-006
Настільна лампа для дитячої Brille TP-006 (25-005) | 600 грн. |
Настільна лампа для дитячої Brille TP-006 (25-003) | 600 грн. |
Настільна лампа на гнучкій ніжці з годинником для дитячої TP-006 YL Brille | 600 грн. |
Настільна лампа на гнучкій ніжці з годинником для дитячої TP-006 BL Brille | 600 грн. |
Прожектори вуличний LED вологозахищений IP65 HL-09/80 C сірий COB Brille L | 2 250 грн. |
Дополнительные функции и возможности настольной лампы Brille TP-006:
- Встроенные часы
РекомендуемСравнить в таблице →