Настольная лампа Xiaomi Yeelight LED Folding Desk Lamp Z1 Pro (YLTD14YL)
Видео 3Фото 7 |
Xiaomi Yeelight LED Folding Desk Lamp Z1 Pro |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Xiaomi.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Xiaomi Yeelight LED Folding Desk Lamp Z1 Pro
Все цены 16 →Yeelight Folding Desk Lamp Z1 Pro (Rechargeable) | 1 299 грн. |
Настольная лампа Yeelight LED Desk Lamp Z1 Pro 5W 200lm 2500mAh 2700-5000K | 1 245 грн. |
Настільна лампа Yeelight LED Desk Lamp Z1 Pro 5W 200lm 2500mAh 2700-5000K | 1 299 грн. |
Yeelight Настільна лампа Yeelight LED Desk Lamp Z1 Pro 5W 200lm 2500mAh 27 | 1 299 грн. |
Настольная лампа Xiaomi Yeelight LED Desk Lamp Z1 Pro White (YLTD14YL) | 999 грн. |
eще 11 предложений
Гарна світодіодна лампа від знаного китайського виробника. Висока, має багато регулювань. Світла вистачає. Має регулювання яскравості і колірної температури світла. - Xiaomi
- Ціна - Висока - Акум - Регулювання - Хлипка конструкція
- Дуже легка - Яскравості хотілось би ще більше Олег: |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →