Электроакустическая гитара Cort SFX-E
Видео 3Фото 3 |
Cort SFX-E
Тип:электроакустическая
Размер:4/4, джамбо
Дека:ель
Бридж:палисандр
Нижняя дека:красное дерево
Гриф:красное дерево, 20 ладов(а)
Обечайка:красное дерево
Накладка грифа:палисандр
Все характеристики
Характеристики SFX-E
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Cort 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Cort.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Cort SFX-E
Все цены 6 →Электроакустическая гитара CORT SFX-E NS | 10 730 грн. |
Электроакустическая гитара CORT SFX-E (NS) | 11 000 грн. |
Cort SFX-E Natural Satin | 10 725 грн. |
Електроакустична гітара Cort SFX-E (NS) | 11 000 грн. |
Электроакустическая гитара CORT SFX-E (3TSS) | 11 330 грн. |
Електроакустична гітара CORT SFX-E (3-Tone Sunburst Satin) | 10 764 грн. |
Після отримання гітара зразу поїхала на доводку до майстра (так має бути з кожним інструментом, який тільки з заводу, тому це не в мінус даній моделі). Завжди з насторогою ставився до cort, але ця гітара приємно здивувала, акустичний звук на дуже хорошому рівні (звичайно заслуга топу з смереки), звукознімач ще те барахло, з часом точно заміню. Гітара бралася для концертної діяльності, тому дана форма просто чудово підходить для цього і сама вона дуже красиво виглядає.Тому якщо хочете дешевий робочий інструмент - то це саме те, що вам потрібно Ціна, якість зборки, топ, і вона дійсно до біса красива! Звукознімач, напис cort на голові |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →