Кастрюля Edenberg EB-8111
Фото 7 |
Edenberg EB-8111 |
|
Тканевые прихватки в комплекте.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-8111
Все цены 6 →Казан EDENBERG 2,8л мармурове покриття ЕВ-8111 | 1 253 грн. |
Кастрюля-казан EDENBERG EB - 8111 з антипригарним покриттям квадратна чорн | 825 грн. |
Каструля-казан Edenberg EB-8111 з мармуровим покриттям та скляною кришкою | 1 260 грн. |
Каструля-казан з мармуровим покриттям та кришкою Edenberg EB-8111 | 757 грн. |
Каструля-казан із кришкою Edenberg EB-8111 з мармуровим покриттям 2.8 л | 1 359 грн. |
Каструля-казан Edenberg 2.8 л EB-8111 з мармуровим покриттям і скляною кри | 770 грн. |
Модификации Edenberg EB-8111
Цены на Edenberg EB-8111 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-8111 | от 757 грн. | 6 предложений | ||
Edenberg EB-8112 | от 1 276 грн. | 3 предложения | ||
Edenberg EB-8113 | от 920 грн. | 7 предложений | ||
Edenberg EB-8114 | от 978 грн. | 8 предложений | ||
Edenberg EB-8115 | от 1 020 грн. | 16 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →