Кастрюля Edenberg EB-8115
Фото 9 |
Edenberg EB-8115 |
|
Тканевые прихватки в комплекте.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-8115
Все цены 15 →Квадратна каструля-казан Edenberg EB-8115 з мармуровим покриттям та кришко | 1 414 грн. |
Каструля гранітна квадратна з кришкою Edenberg EB-8115 чорна 28 см 6,5 л | 1 037 грн. |
Каструля-казан Edenberg EB-8115 з мармуровим покриттям і кришкою 28 см, 6. | 1 499 грн. |
Каструля-казан EDENBERG EB - 8115 з антипригарним покриттям квадратна чорн | 1 025 грн. |
Казан EDENBERG EB-8115 6.5 літрів 28 см з мармуровим антипригарним покритт | 1 341 грн. |
eще 10 предложений
Модификации Edenberg EB-8115
Цены на Edenberg EB-8115 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-8111 | от 757 грн. | 5 предложений | ||
Edenberg EB-8112 | от 1 276 грн. | 3 предложения | ||
Edenberg EB-8113 | от 948 грн. | 7 предложений | ||
Edenberg EB-8114 | от 978 грн. | 7 предложений | ||
Edenberg EB-8115 | от 1 025 грн. | 16 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →