Кастрюля Edenberg EB-8113
Фото 9 |
Edenberg EB-8113 |
|
Тканевые прихватки в комплекте.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-8113
Все цены 7 →Казан ал. 4,4л мармурове покриття зі скл.кришкою ев-8113 тмedenberg | 1 676 грн. |
Казан EDENBERG 4,4л мармурове покриття ЕВ-8113 | 1 652 грн. |
Каструля гранітна з кришкою Edenberg EB-8113 4.4 л Чорний | 948 грн. |
Каструля-казан Edenberg EB-8113 з мармуровим покриттям та скляною кришкою | 1 680 грн. |
Каструля-казан квадратна Edenberg 4.4 л з гранітним покриттям та кришкою E | 1 199 грн. |
Казан-каструля Edenberg з кришкою з антипригарним мармуровим покриттям 4,4 | 920 грн. |
Казан Edenberg EB-8113 з мармуровим покриттям і скляною кришкою 4.4 л Чорн | 968 грн. |
Модификации Edenberg EB-8113
Цены на Edenberg EB-8113 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-8111 | от 757 грн. | 6 предложений | ||
Edenberg EB-8112 | от 1 276 грн. | 3 предложения | ||
Edenberg EB-8113 | от 920 грн. | 7 предложений | ||
Edenberg EB-8114 | от 978 грн. | 8 предложений | ||
Edenberg EB-8115 | от 1 020 грн. | 16 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →