Летняя шина Gislaved Ultra*Speed 2 205/60 R16 96W
Видео 10Фото 5 |
Выберите размер шин
Gislaved Ultra*Speed 2 205/60 R16 96W |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Gislaved 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Gislaved.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Gislaved Ultra*Speed 2 205/60 R16 96W
Шини Gislaved Ultra Speed 2 205/60 ZR16 96W XL | 6 545 грн. |
Gislaved Ultra Speed 2 205/60 R16 96W XL FR 3412980000 | 5 936 грн. |
Gislaved Ultra Speed 2 205/60 R16 96W XL FR | 6 348 грн. |
1 2 1 3 |
Шина у розмірі 185/55 R15, автомобіль Daewoo Lanos. Отже, почнемо з того, що Gislaved дочірня компанія Continental і як продукція дочок повинна практично нічим не відрізняється від схожої за класом продукції оригінальних брендів. Але! До цього катався на Hankook (не пам'ятаю модель) так ті мені більше зайшли. На Gislaved повівся на ціну і швидше за все куплені позитивні відгуки. Загалом гума непогана, зносостійка (на фото гумі 3й сезон, близько 30 000 км пробігу), м'яка, при їзді до 100 км/год відносно тиха, зчеплення на сухій дорозі відмінне, на мокрій - теж непогано. Але за моїм відчуттям гума якась хитка, машина на ній немов кисіль, особливо на поворотах і різкій зміни смуги. На марку машини грішити не варто, тому що на зимовій Bridgestone Blizzak VRX машина дуже впевнено почувається в будь-яких ситуаціях. Щодо цієї - доїжджу ще сезон і краще куплю щось не з дочірніх кампаній, сподіваючись на топ якість. зносостійка, в міру тиха до 100 км/год, нормальне зчеплення За моїм відчуттям гума якась хитка, машина на ній немов кисіль Дмитрий П: пользуюсь Gislaved Ultra*Speed 2 185/55 R15 82V более года |
ціна дуже жестка і шумна Юрий Радковский: пользуюсь Gislaved Ultra*Speed 2 215/65 R16 98H более года |
Проїздив один сезон, був задоволений співвідношенням ціна-якість, однак минулого року разом з металевими дисками, які придбав для зими, дістався досить вже змучений Continental. Вирішив добити його за це літо.
Відчув що таке преміум бренд, навіть досить поношений він краще тримає дорогу, стійкіший на великих швидкостях та, що дивно , ще й комфортніший. Розмір 205/55 R 16/ Ціна - якість. Виявились дещо гіршими ніж старий преміум бренд. Володимир Яценко: пользуюсь Gislaved Ultra*Speed 2 205/55 R16 91V более года |
Показано 3 из 7 отзывов
eще 4 отзыва
Видеообзоры
Модификации Gislaved Ultra*Speed 2 205/60 R16 96W
Цены на Gislaved Ultra*Speed 2 205/60 R16 96W |
---|---|---|---|---|
Gislaved Ultra*Speed 2 205/60 R16 92H | от 5 534 грн. | 3 предложения | ||
Gislaved Ultra*Speed 2 205/60 R16 92V | от 10 786 грн. | 3 предложения | ||
Gislaved Ultra*Speed 2 205/60 R16 96W | от 5 936 грн. | 3 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →