Биты / торцевые головки Haisser 70113
Haisser 70113 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Haisser 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Haisser.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Haisser 70113
Все цены 6 →Набор инструмента Haisser 3/4" 70113 14 од (96443) | 4 100 грн. |
Набір інструментів Haisser 70113 професійний 3/4" 14 од. (96443) | 5 700 грн. |
Набор инструментов Haisser (70113) 14 единиц | 5 679 грн. |
Набір інструментів Haisser 14 одиниць (70113) 14 одиниць (70113) | 5 700 грн. |
Набір інструменту комбінований 3/4" Haisser 70113 | 5 350 грн. |
Набір інструментів професійний 3/4", 14 од. в кейсі HAISSER (70113) | 5 726 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →