Портативная колонка Hopestar H51
Видео 12Фото 16 |
Hopestar H51 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Hopestar 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Hopestar.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Hopestar H51
Все цены 7 →Портативна Bluetooth колонка Hopestar H51 із зручною ручкою | 2 531 грн. |
Портативна Bluetooth колонка Hopestar H51 55 ВТ Чорна | 2 399 грн. |
Портативна Bluetooth колонка Hopestar H51 55 ВТ Синя | 2 399 грн. |
Бездротова Bluetooth колонка Hopestar H51-H з функцією Powerbank, USB, Mic | 2 290 грн. |
Портативна Bluetooth колонка Hopestar H51 172 гр | 2 507 грн. |
Портативна Bluetooth колонка Hopestar H51 потужна та стильна модель | 2 507 грн. |
Портативна бездротова колонка Bluetooth Hopestar H51 Black (H51B) | 1 949 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →