Дождеватель Intertool GE-0054
Intertool GE-0054 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Intertool 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Intertool.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Intertool GE-0054
Все цены 13 →Intertool Intertool GE-0054 122462 | 89 грн. |
Дощувальний пристрій круговий з головкою, що обертається на колі. PP, ABS | 179 грн. |
Дощувальний пристрій круговий з головкою, що обертається на колі. PP, ABS | 142 грн. |
Дощувальний пристрій круговий з обертаною головкою на кілку. PP, ABS INTER | 79 грн. |
Дощувач круговий на милиці Intertool (GE-0054) | 89 грн. |
eще 8 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →