Молочник Kamille KM-5842
Фото 5 |
Kamille KM-5842 1 л1.5 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kamille 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kamille.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kamille KM-5842
Пітчер молочник Kamille джаг на 1 л з ручкою, з нержавіючої сталі, для інд | 238 грн. |
Пітчер молочник Kamille джага на 1л з ручкою з нержавіючої сталі для індук | 290 грн. |
Пітчер молочник Kamille джага на 1л з ручкою з нержавіючої сталі з бакеліт | 303 грн. |
Питчер молочник Kamille джаг на 1л с ручкой из нержавеющей стали для индук | 290 грн. |
Молочник 1л із нержавіючої сталі (молоковарка) Kamille 5842 | 303 грн. |
Модификации Kamille KM-5842
Цены на Kamille KM-5842 |
---|---|---|---|---|
Kamille KM-5842 | от 238 грн. | 5 предложений | ||
Kamille KM-5843 | от 274 грн. | 6 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →