Кастрюля Kamille KM-5620S
Фото 15 |
Kamille KM-5620S |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kamille 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kamille.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kamille KM-5620S
Все цены 12 →Каструля Kamille з нержавіючої сталі з кришкою і порожнистими ручками 3.9 | 698 грн. |
Каструля KAMILLE 3,9л (5620S) | 588 грн. |
Каструля з кришкою Kamille KM-5620S 3.9 л 20 см | 611 грн. |
Каструля з кришкою Kamille 3.8 л з нержавіючої сталі та порожнистими ручка | 750 грн. |
Каструля з кришкою Kamille 3.8л з нержавіючої сталі та порожнистими ручкам | 747 грн. |
eще 7 предложений
Модификации Kamille KM-5620S
Цены на Kamille KM-5620S |
---|---|---|---|---|
Kamille KM-5614S | от 382 грн. | 18 предложений | ||
Kamille KM-5616S | от 444 грн. | 13 предложений | ||
Kamille KM-5618S | от 514 грн. | 13 предложений | ||
Kamille KM-5620S | от 588 грн. | 12 предложений | ||
Kamille KM-5622S | от 659 грн. | 21 предложение | ||
Kamille KM-5624S | от 689 грн. | 14 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →