Пищевой контейнер KITE K23-185-1
Фото 7 |
KITE K23-185-1 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить KITE K23-185-1
Ланчбокс з розділювачем Kite Жовтий 1000 мл (K23-185-1) | 225 грн. |
Ланчбокс з розділювачем Kite K23-185-1, 1000 мл, жовтий | 235 грн. |
Ланчбокс 1000 мл із наповненням із роздільником жовтий Kite K23-185-1, 662 | 252 грн. |
Ланч-бокс дитячий Kite із роздільником 1000 мл, жовтий (K23-185-1) | 225 грн. |
Ланчбокс з розділювачем Kite K23-185-1, 1000 мл, жовтий | 250 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →