Смеситель KRONER Edelstahl Kubus-SCH03810 CV027939
Фото 9 |
KRONER Edelstahl Kubus-SCH03810 CV027939 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог KRONER 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели KRONER.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить KRONER Edelstahl Kubus-SCH03810 CV027939
Все цены 33 →Змішувач для кухні Kroner KRP Edelstahl Kubus - SCH03810 чорний матовий CV | 3 486 грн. |
Змішувач для кухні із підключенням до фільтру Kroner KRP Edelstahl Kubus-S | 3 486 грн. |
Kroner Kroner KRP Edelstahl Kubus - SCH03810 | 3 486 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KRONER Edelstahl Kubus | 3 486 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням до фільтру Kroner KRP Edelstahl Kubus - | 3 486 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →