Монитор LG 27TQ615S-PZ 27 " черный
Фото 8 |
LG 27TQ615S-PZ 27 " черный
Диагональ:27 "
Разрешение:1920x1080 (16:9)
Матрица:IPS
Частота:60 Гц
Контрастность:1 000:1
Яркость:250 кд/м²
Функции:Flicker-Free
Разъемы:HDMI, LAN
27" монитор с тюнером и SmartTV на базе операционной системы webOS 22. Встроенные модули Wi-Fi и Bluetooth. Поддержка AirPlay, Miracast.
Чем дешевый монитор отличается от дорогогоВыявляем, что больше всего влияет на цену монитора и главные отличительные черты бюджетных и дорогостоящих моделей
Что лучше для игр ― телевизор или монитор?Почему многие геймеры покупают телевизоры для ПК, а другие — подключают игровые консоли к мониторам
Все характеристики
Купить LG 27TQ615S-PZ 27 " черный
Монитор LG 27TQ615S-PZ 27TQ615S-PZ.AEUТелевизор и монитор в одномLED-монито Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 8 823 грн. |
Монітор LG 27TQ615S-PZ | 10 182 грн. |
LG 27TQ615S-PZ | 7 880 грн. Под заказ См. условия |
Монітор LG 27TQ615S-PZ 27TQ615S-PZ.AEUТелевізор і монітор в одному
LED-монітор з ТВ-тюнером від LG, який можна використовувати і як телевізор, і як комп'ютерний... ещемонітор, - це новий спосіб поєднати технологію зі стилем життя.
Обирайте фантастичне зображення
27-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю Full HD (1920 X 1080) забезпечує надзвичайно чітке зображення з деталізованими кольорами та чудовою контрастністю.
Чітке зображення під широкими кутами
ТВ-тюнер і IPS-монітор LG точно відтворюють кольори під широкими кутами як по вертикалі, так і по горизонталі. Це гарантує, що зображення виглядає однаково, незалежно від того, стоїте ви перед екраном чи сидите.
Створіть кінозал у себе вдома
Якщо ви хочете переглянути фільм у себе вдома, режим кінотеатру дозволить вам захопити всі важливі моменти, навіть у найтемніших сценах.
Легкий доступ до контенту
Монітор на webOS дозволяє переглядати телепрограми та фільми за допомогою простого з'єднання Wi-Fi. Крім того, він пропонує відеоконтент на основі раніше переглянутих програм у потокових додатках.
Розумне бездротове з'єднання
Користувач може зручно транслювати контент зі свого смарт-пристрою на монітор за допомогою AirPlay (для пристроїв Apple) або Screen Share (для пристроїв Android). Крім того, завдяки з'єднанню Bluetooth він може насолоджуватися високоякісним звуком.
Багатий досвід
Динаміки забезпечують реалістичний стереозвук для фільмів та ігор. Завдяки вбудованим двом стереодинамікам потужністю 5 Вт кожен, немає необхідності ставити додаткові колонки поруч з монітором.
Стиль і зручність
Цей пристрій можна інтегрувати в інтер'єр і встановити так, щоб він займав якомога менше місця.
Особливості продукту
- Продукт
- Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 8 827 грн. |
Монітор LG 27TQ615S-PZТелевізор і монітор в одному
Обирайте фантастичне зображення
Чітке Tomdom.in.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 8 817 грн. |
АксессуарыВсе аксессуары для LG 27TQ615S-PZ →
ПохожиеСравнить в таблице →
от 4 999 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 5 мс, 75 Гц, HDMI, USB C, динамики
от 8 360 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динамики, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
от 7 780 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync
от 8 363 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, динамики, TÜV Rheinland
от 8 400 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 75 Гц, HDMI, USB C, Power Delivery, динамики, AMD FreeSync
от 7 283 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, динамики, TÜV Rheinland
от 7 360 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динамики
от 8 202 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динамики
от 5 609 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 1 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динамики, AMD FreeSync
от 9 348 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динамики, AMD FreeSync
от 7 200 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динамики, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland