Контактный гриль Maestro MR-719 серебристый
Фото 5 |
Maestro MR-719 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Maestro MR-719 серебристый
Все цены 6 →Гриль електричний 2000Вт mr-719 Контактний ТМMaestro | 1 877 грн. |
Електричний гриль Maestro MR-719 2000 Вт | 1 743 грн. |
Електричний гриль Maestro MR-719 | 1 779 грн. |
Гриль контактний Maestro 2000Вт (MR-719) | 1 817 грн. |
Електрогриль притискний (гриль-прес) Maestro (MR-719) | 2 098 грн. |
Гриль електричний 2000Вт mr-719 Контактний ТМ Maestro | 2 276 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →