Компрессор Milwaukee M12 BI-0 (4933464124)
Видео 13Фото 14 |
Milwaukee M12 BI-0 |
|
Аккумулятор и зарядное устройство в комплект не входят
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Milwaukee.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Milwaukee M12 BI-0
Все цены 7 →Акумуляторний компресор Milwaukee M12 Bl-O (4933464124) 4933464124 | 6 103 грн. |
Автомобільний компресор Milwaukee M12 Bl-O (без АКБ та ЗП) (4933464124) 49 | 6 103 грн. |
Milwaukee Автомобільний компресор Milwaukee M12 Bl-O (без АКБ та ЗП) (4933 | 6 103 грн. |
Акумуляторний повітряний насос Milwaukee M12 Bl-O (4933464124) | 6 104 грн. |
Компресор для накачування коліс акумуляторний M12 BI-0 4933464124 | 6 103 грн. |
Автомобільний компресор Milwaukee M12 Bl-O (без АКБ та ЗУ) (4933464124) | 7 616 грн. |
Автомобільний компресор Milwaukee M12 Bl-O (без АКБ та ЗП) (4933464124) | 8 909 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →