Электрочайник Rainberg RB-2240 2200 Вт 2 л черный
Видео 1Фото 2 |
Rainberg RB-2240 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rainberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-2240 2200 Вт 2 л черный
Все цены 12 →Чайник Rainberg електричний скляний чорний (33-4-RB-2240) | 758 грн. |
Прозорий скляний чайник Rainberg RB-2240 Дисковий електричний чайник 2200 | 492 грн. |
Електричний скляний чайник Rainberg RB-2240 дисковий електрочайник прозори | 499 грн. |
Прозорий скляний чайник Rainberg RB-2240 Дисковий електричний чайник 2200W | 554 грн. |
Прозорий скляний чайник Rainberg RB-2240 Дисковий електричний чайник 2200W | 487 грн. |
eще 7 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →