Электрочайник Rainberg RB-804 2000 Вт 2 л нержавейка
Фото 9 |
Rainberg RB-804 2022 год |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rainberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-804 2000 Вт 2 л нержавейка
Все цены 16 →Чайник дисковий Rainberg RB-804 2л, Стильний електричний чайник, YU-351 Ел | 342 грн. |
Електрочайник Rainberg RB-804 дисковий 2 л Сріблястий RB804 (ZM) | 363 грн. |
Електрочайник Rainberg RB-804 дисковий 2л Сріблястий (485650) | 449 грн. |
Електричний чайник 2 л Rainberg RB-804 2000 Ватт срібний (760694) | 449 грн. |
Електричний чайник Rainberg RB-804 1,8 л | 460 грн. |
eще 11 предложений
Брати можна рік два відпрацює ! Гріє швидко сам вимикається ! Не дорогий Метал може з часом під ржавлювати та може вийти з ладу кнопка вмикання ! Станислав Г: пользуюсь Rainberg RB-804 более года |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →