Контактный гриль Rainberg RB-5413 черный
Rainberg RB-5413 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rainberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-5413 черный
Все цены 14 →Гриль електричний притискної c терморегулятором знімний піддон 3200W Rainb | 1 960 грн. |
Гриль притискний Rainberg RB-5413 з терморегулятором зі знімним піддоном 3 | 1 890 грн. |
Електричний гриль Rainberg RB-5413 з терморегулятором зі знімним піддоном | 1 960 грн. |
Електричний прижимний гриль Rainberg RB-5413 з терморегулятором 3200W | 1 540 грн. |
Притиснений домашній електрогріль Rainberg RB-5413 3200Вт електричний грил | 1 694 грн. |
eще 9 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →