Зимняя шина Sava Eskimo S3 Plus 175/65 R14 82T
Видео 2Фото 3 |
Выберите размер шин
Sava Eskimo S3 Plus 175/65 R14 82T 175/65 R14 82 T |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Sava 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Sava.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Sava Eskimo S3 Plus 175/65 R14 82T
Все цены 27 →Шина Sava Eskimo S3+ 175/65 R14 82T | 1 875 грн. |
Sava Eskimo S3+ 175/65 R14 82T | 1 945 грн. |
Sava ESKIMO S3+ 175/65 R14 82T (9072191860) | 3 770 грн. |
Sava Eskimo S3+ 175/65 R14 82T | 2 051 грн. |
Зимние шины Sava Eskimo S3+ 175/65 R14 82T 1000259125 | 1 985 грн. |
eще 20 предложений
0 1 1 4 |
Відкатав три сезони. Мені сподобалась. М'ягенька, передбачувана. Мокрий сніг, каша, ожеледиця-по барабану. На льоду гірше. Зносить. Тиха, зносостійка. Останній сезон не перезувався від'їздів і зимою і літом. Знос мінімальний. Користуюся три роки. Зараз ціни підскочили, хотілося б дешевше. |
Шина середнього цінового діапазону, і добре справляється з снігом і кашею. Погано веде себе на голому льоді. На дорозі з вкатаним снігом розгін до 40-50 км/год, різке гальмування і викручую руль в одну зі сторін. Машина не змінює напрямку рух, а суне далі. При помітному падінні швидкості машину різко розвертає у напрямку вивернутого руля впоперек дороги. Прохід глибокого снігу (в пів колеса). Не було помітно закручування машини, коли доводилось виконувати обгін на вузькій дорозі з одночасною їздою одним колесом по снігу, іншим по каші на обочині. На льоду виникають сумніви, що я перевзутий у зимову резину :) пользуюсь Sava Eskimo S3 Plus 165/70 R13 79T более года |
Показано 2 из 6 отзывов
eще 4 отзыва
Видеообзоры
Модификации Sava Eskimo S3 Plus 175/65 R14 82T
Цены на Sava Eskimo S3 Plus 175/65 R14 82T |
---|---|---|---|---|
Sava Eskimo S3 Plus 175/65 R14 82T | от 1 860 грн. | 27 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →