Чехол Spigen Ultra Hybrid for Pixel 7A
Spigen Ultra Hybrid for Pixel 7A |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Spigen 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Spigen.
Купить Spigen Ultra Hybrid for Pixel 7A
|
| Чохол Чохол Spigen Google Pixel 7A Ultra Hybrid Crystal Clear ACS05817Совместимость:Google Pixel 7A; Марка:Google; Тип:Чехол на телефон Зубные-щетки.укрС нами 10 лет (Киев) Под заказ Пожаловаться | | 945 грн. | | |
|
| Spigen Ultra Hybrid для Google Pixel 7a Crystal Clear (ACS05817)Чохол Spigen Ultra Hybrid для Google Pixel 7a Crystal Clear (ACS05817) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 999 грн. | | |
|
| Чохол Spigen Ultra Hybrid для Google Pixel 7a Crystal Clear (ACS05817)Чохол з мінімалістичним дизайном та надійною амортизацією Ultra Hybrid поєднує мінімалістичний дизайн і захист на найвищому рівні. Аксесуар виготовлений із міцного, гнучкого матеріалу TPU, що надійно огортає весь пристрій, щоб забезпечити відмінну амортизацію. Крім того, модель доповнена міцною полікарбонатною панеллю, яка захищає від подряпин та з... ещеміцнює структуру. Ultra Hybrid: Функціональний захист без компромісів Чохол функціональний, не обмежує доступ до зовнішніх портів та ефективно захищає телефон під час падіння. Ultra Hybrid є ідеальним захисним рішенням, зберігаючи мінімальну вагу і товщину. Pixophone.comС нами 1 год (Ивано-Франковск) Гарантия: 3 мес. от магазина Пожаловаться | | 720 грн. | | |
Видеообзоры
Google Pixel 7a Spigen Ultra Hybrid Case Unboxing
23 мая 20231 357 просмотров
Google Pixel 7a Case - Spigen Ultra Hybrid
17 мая 20232 523 просмотра
Динамика цен на Spigen Ultra Hybrid for Pixel 7A