Жесткий диск Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS4TSJ25M3S 4 ТБ
Видео 20Фото 6 |
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS4TSJ25M3S 4 ТБ |
|
Защита от падений по стандарту MIL-STD-810G 516.6. Поддержка AES-шифрования при помощи комплектного ПО.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Transcend 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Transcend.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS4TSJ25M3S 4 ТБ
Все цены 66 →Зовнiшнiй жорстий диск 2.5" USB 4.0TB Transcend StoreJet 25M3 Iron Gray Sl | 5 395 грн. |
Жорсткий диск Transcend StoreJet 2.5"USB 3.1 4TB StoreJet 25M3 Iron Gray ( | 5 539 грн. |
Жесткий диск Transcend StoreJet 25M3 Iron Gray Slim 4.0TB 2.5" USB (TS4TSJ | 5 137 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3S 4 TB Iron Gray (TS4TSJ25M | 5 099 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 4 Tb (TS4TSJ25M3S) | 5 352 грн. |
eще 20 предложений
Отзывы 102 | 17 7 19 47 |
Рятує при монтажі та збереженні великого і важкого обсягу графічних матеріалів. Швидкість передачі даних непогана для покоління USB >3. Корпус на ударостійкість не перевірявся, але тактильні відчуття приємні і зроблено якісно. + Стабільне виконання функцій прямого призначення + заявлена ударостійкість і приємний на дотик - не виявлено luriosity.tech: пользуюсь Transcend TS2TSJ25M3G несколько месяцев |
Гарний жорсткий диск за нормальною ціною - Надійність (після більше ніж 2 років, ніяких нарікань на роботу немає);
- Ударостійкий корпус (що не завадить HDD); - Гарна швидкість передачі даних. - Достатньо чутливий (варто трохи здвинути підключений диск, як він може від'єднатися);
- Оскільки це HDD, а не SSD, то при роботі він достатньо шумний. Vitalii Fedorenko: пользуюсь Transcend TS1TSJ25M3G более года |
пользуюсь полгода, упавши раз с 3 со стола не подал никаких признаков повреждений.Тихий, Быстрый,Надежный Ударостойкость,Скорость Нема Xilivir: пользуюсь Transcend TS1TSJ25M3G несколько месяцев |
Показано 3 из 102 отзывов
eще 10 отзывов
14 сентября 2019, 17:13
Объем буфера обмена #
В конфигурации указано: "Объем буфера обмена = 128 МБ"
Откуда такие данные? может все же 8 МБ???
Показано 3 из 31 вопроса
eще 15 вопросов
Видеообзоры
Модификации Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS4TSJ25M3S
Цены на Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS4TSJ25M3S |
---|---|---|---|---|
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS1TSJ25M3G 1 ТБ | от 2 595 грн. | 144 предложения | ||
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G 2 ТБ | от 3 342 грн. | 142 предложения | ||
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS4TSJ25M3S 4 ТБ | от 5 036 грн. | 67 предложений |
Рекомендуем