Коляска VerDi Makan Elektro 3 in 1
Фото 16 |
VerDi Makan Elektro 3 in 1
Конструкция:универсальная, 3 в 1
Складывание:книжка
Защита:бампер, ремни
Регулировки:спинка, подножка
Ширина шасси:59 см
Вес в сборе:13.9 кг
Все характеристики
Купить VerDi Makan Elektro 3 in 1
Все цены 8 →Дитяча коляска універсальна 3 в 1 Verdi Makan black 03 new gold, золотий | 13 660 грн. |
Візок дитячий універсальний 3 в 1 Verdi Makan Elektro Золотистий | 17 950 грн. |
Дитяча коляска універсальна 3 в 1 Verdi Makan Elektro 05 metalik bordo, бо | 14 390 грн. |
Дитяча коляска універсальна 3 в 1 Verdi Makan Elektro 10 new gold (золота | 14 390 грн. |
Візок дитячий універсальний 3 в 1 Verdi Makan Elektro Бордовий | 17 950 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →