Бойлер Artel ART WH 120
Artel ART WH 120 |
|
Накопичувальний водонагрівач належить до сімейства побутових приладів середнього класу і призначений для обслуговування сімей від 3 до 6 осіб або блока в гуртожитку з єдиної на всіх мешканців душовою. Нагрівання води здійснюється захищеним від перевантажень 2-кВт Теном і триває майже три години, після чого терморегулятор автоматично підтримує задану користувачам температуру. Для збереження місткого бака об'ємом 120 л, виготовленого з високоякісної сталі, передбачені скидання надлишкового тиску і оберігає метал від корозії анод з легко вступає в електрохімічні реакції магнію.
Не дивлячись на великі обсяги, бойлер Artel ART WH 120 у вертикальному положенні кріпиться на стіну, запросто поміщається у вузькому санвузлі і не захаращує при цьому роздільну з ним ванну кімнату. Трубопроводи приєднуються до поміченим кольоровим маркуванням висновків знизу, а для підключення до мережі однофазного змінного струму рекомендується прокладка окремого силового кабелю до розподільного щита.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Купити Artel ART WH 120
Водонагреватель ARTEL ART-WH-2.0-120 | 6 723 грн. |
Водонагреватель ARTEL ART-WH-2.0-120 | 6 626 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Artel ART-WH-2.0-120 | 6 429 грн. |
Модификації Artel ART WH 120
Ціни на Artel ART WH 120 |
---|---|---|---|---|
Artel ART WH 30 | від 3 640 грн. | 17 пропозицій | ||
Artel ART WH 50 | від 4 050 грн. | 44 пропозиції | ||
Artel ART WH 80 | від 4 700 грн. | 48 пропозицій | ||
Artel ART WH 100 | від 5 297 грн. | 16 пропозицій | ||
Artel ART WH 120 | від 6 429 грн. | 3 пропозиції | ||
Artel ART WH 150 | від 7 790 грн. | 6 пропозицій |