Литий диск AXXION AX5 Excess 8,5x19/5x112 ET32 DIA72,6
Відео 1Фото 3 | від 8 960 до 12 702 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації AXXION AX5 Excess 18
Характеристики
AXXION AX5 Excess 8,5x19/5x112 ET32 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AXXION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AXXION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AXXION AX5 Excess 8,5x19/5x112 ET32 DIA72,6
Сортувати
Axxion AX5 Excess R19 W8.5 PCD5x112 ET32 DIA72.6 Black Gloss Polished 1157 | 8 960 грн. |
Axxion AX5 Excess (8.5J x 19 5x112 ET32 DIA72.6) Black Lip Polished На зам | 12 702 грн. |
Axxion AX5 Excess R19 W8.5 PCD5x112 ET32 DIA72.6 Black Gloss Polished | 9 271 грн. |
Диски Axxion AX5 8,5x19 5x112 ET32 DIA72,6 (gloss black lip polished) (100 | 10 329 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі