Литий диск Brock B25 8x18/5x112 ET35 DIA66,6
Відео 1Фото 4 | від 10 329 до 14 136 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Brock B25 11
Характеристики
Brock B25 8x18/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B25 8x18/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Диски Brock B25 8x18 5x112 ET35 DIA66,6 (chrome silver) | 10 967 грн. |
Brock B25 Chromsilber (CSS) (R18 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA66.6) | 11 199 грн. |
Brock B25 (8J x 18 5x112 ET35 DIA66.6) На замовлення з Європи. | 13 609 грн. |
Brock B25 CSS R18 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA66.6 | 13 261 грн. |
Brock B25 R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Silver BRB25801835D3CSS1V | 11 852 грн. |
Диски Brock B25 8x18 5x112 ET35 DIA66,6 (chrome silver) (1001172753) | 10 329 грн. |
Brock B25 (8J x 18 5x112 ET35 DIA66.6) Silver На замовлення з Європи. | 13 960 грн. |
Brock B25 (8J x 18 5x112 ET35 DIA66.6) SS На замовлення з Європи. | 14 136 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі