Умивальник Catalano Velis 60 600 мм
Фото 3 |
Catalano Velis 60 420 мм600 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Velis 60 600 мм
Умивальник накладний Catalano Velis 600 x 420 арт.160VLN00 160VLN00 | 6 122 грн. |
Раковина керамічна 60 см Catalano Velis (160VLN00) | 6 122 грн. |
Накладний умивальник Catalano Velis 600 x 420 160VLN00 | 6 122 грн. |
Раковина-чаша Catalano VELIS 60х42 (16042AVL00) | 11 781 грн. |
Модификації Catalano Velis 60
Ціни на Catalano Velis 60 |
---|---|---|---|---|
Catalano Velis 42 420 мм | від 5 544 грн. | 6 пропозицій | ||
Catalano Velis 60 600 мм | від 6 122 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →