Кондиціонер Cooper&Hunter Nordic Evo II CH-S12FTXN-E2WF 34 м²
Відео 3Фото 8 | 18 729 грн. Купити! Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXN-E2WFArizona.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Сучасний інверторний кондиціонер середньої потужності, що являє собою спліт-систему для настінного монтажу. Виробником позиціонується як продукт середнього класу для створення максимально зручних і відповідають самим високим вимогам енергоефективності систем кондиціонування повітря. Відрізняється наявністю унікальної технології безступінчатого регулювання швидкості обертання вентилятора внутрішнього блока Step-less Fan Control (в межах від 1 до 100%), а також плавною і стабільною роботою інверторного компресора на наднизьких частотах 1 Гц (технологія I-Action).
Такі особливості дають змогу кондиціонера Cooper&Hunter CH-S12FTXN-E2WF плавно, точно і з мінімальними витратами електроенергії регулювати температуру в приміщеннях площею до 35 м2. Адаптований до вітчизняних зимових умов і, завдяки підігріву компресора і піддону, здатний працювати в режимі обігріву при значних негативних температурах (до-20 °C). Обладнаний ширококутними жалюзі, що забезпечують максимальне охоплення просторих приміщень. Придатний для установки в спальнях, спеціальний режим комфортного сну Sleep гарантує наднизький рівень шуму вентиляторного блока і комфортну температуру. Крім цього, можливе використання фірмового модуля бездротового зв'язку, за допомогою якого можна керувати кондиціонером з Android-сумісних гаджетів через глобальну мережу.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Модификації Cooper&Hunter Nordic Evo II CH-S12FTXN-E2WF
Ціни на Cooper&Hunter Nordic Evo II CH-S12FTXN-E2WF |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Nordic Evo II CH-S09FTXN-E2WF 25 м² | від 17 126 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Nordic Evo II CH-S12FTXN-E2WF 34 м² | від 18 729 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Nordic Evo II CH-S18FTXN-E2WF 51 м² | від 21 223 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Nordic Evo II CH-S24FTXN-E2WF 64 м² | від 31 470 грн. | 1 пропозиція |