Струни DAddario Pro-Arte Clear Nylon Composite Flamenco 28-44
DAddario Pro-Arte Clear Nylon Composite Flamenco 28-44 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Pro-Arte Clear Nylon Composite Flamenco 28-44
Усі ціни 7 →Струна для гитар Набор струн D'addario EJ25C Pro-Arte Composite Flamenco N | 825 грн. |
Струна для гітар Набір струн D'addario EJ25C Pro-Arte Composite Flamenco N | 824 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario EJ25B Composites Flamenco Black Nylo | 818 грн. |
D'Addario EJ25C Pro-Arte Composite Flamenco Clear Nylon (Custom Tension) | 824 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario EJ25C Composites Flamenco Clear Nylo | 818 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario EJ25B PRO ARTE COMPOSITES FLAMENCO B | 824 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario EJ25C PRO ARTE COMPOSITES FLAMENCO C | 824 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →