Литий диск Diewe Trina 8,5x19/5x120 ET37 DIA72,6
Відео 7Фото 11 | від 10 619 до 14 536 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Diewe Trina 118
Характеристики
Diewe Trina 8,5x19/5x120 ET37 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Trina 8,5x19/5x120 ET37 DIA72,6
Сортувати
DIEWE WHEELS TRINA NERO - Schwarz Matt (R19 W8.5 PCD5x120 ET37 DIA72.6) | 11 299 грн. |
Diewe Wheels Trina R19 W8.5 PCD5x120 ET37 DIA72.6 Platin Matt 1191PM-5120A | 11 690 грн. |
Diewe Trina Nero R19 W8.5 PCD5x120 ET37 DIA72.6 | 14 536 грн. |
Diewe Wheels Trina R19 W8.5 PCD5x120 ET37 DIA72.6 Platin Matt | 12 096 грн. |
DIEWE WHEELS TRINA ARGENTO - Silber (R19 W8.5 PCD5x120 ET37 DIA72.6) | 11 299 грн. |
Diewe Wheels Trina R19 W8.5 PCD5x120 ET37 DIA72.6 Silver 1191AX-5120A37726 | 11 690 грн. |
Diewe Trina Argento Silver R19 W8.5 PCD5x120 ET37 DIA72.6 | 13 064 грн. |
Diewe Wheels Trina R19 W8.5 PCD5x120 ET37 DIA72.6 Silver | 12 096 грн. |
Диски Diewe Wheels Trina 8,5x19 5x120 ET37 DIA72,6 (matt black) (100127295 | 10 619 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі