Свердловинний насос Dongyin 778122
Dongyin 778122 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 778122
Насос центробежный Dongyin 0.55кВт H 63(49)м Q 55(35)л/мин mid (778122) | 5 062 грн. |
Насос Dongyin відцентровий 0.55 кВт. (778122) | 4 678 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Dongyin 0.55кВт (778122) | 4 678 грн. |
Насос відцентровий свердловинний Dongyin 0.55 кВт H 63 (49) м Q 55 (35) л/ | 4 678 грн. |
Модификації Dongyin 778122
Ціни на Dongyin 778122 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 778122 | від 4 678 грн. | 4 пропозиції | ||
Dongyin 778123 | від 4 370 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778124 | від 4 964 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778125 | від 5 432 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778126 | від 5 986 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778127 | від 6 499 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →