Свердловинний насос Dongyin 778125
Dongyin 778125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 778125
Dongyin насос центробежный 1.1кВт H 127(98)м Q 55(35)л/мин mid (778125) | 6 455 грн. |
Насос Dongyin відцентровий 1.1 кВт. (778125) | 5 432 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Dongyin 1.1кВт (778125) | 5 432 грн. |
Dongyin Скважинный насос Dongyin 1.1 кВт H 127(98) м Q 55(35) л/мин ?102 м | 6 391 грн. |
Насос відцентровий свердловинний Dongyin 1.1 кВт H 127 (98) м Q 55 (35) л/ | 5 432 грн. |
Модификації Dongyin 778125
Ціни на Dongyin 778125 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 778122 | від 4 678 грн. | 4 пропозиції | ||
Dongyin 778123 | від 4 370 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778124 | від 4 964 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778125 | від 5 432 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778126 | від 5 986 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778127 | від 6 499 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →