Теплоакумулятор для котла Drazice NAD 1500 v2 1500 л (122180394)
Очікується у продажу 24 534 грн. Об'єм бака (л): 1500; Тип установки: вертикальний; Макс. температура в баку (°C): 90; Макс. тиск в баку (бар): 3; Кількість теплообмінників: немає; Матеріал бака-акумулятора: вуглецева сталь; |
Drazice NAD 1500 v2 |
|
V2 – баки без внутрішнього резервуара з можливість розміщення патрубків G 6/4".
Можуть поставлятися з ізоляцією з поліуретанової піни товщиною 100 мм Фото картки товару – бак без ізоляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Drazice NAD 1500 v2
Ціни на Drazice NAD 1500 v2 |
---|---|---|---|---|
Drazice NAD 500 v2 500 л | від 13 921 грн. | 9 пропозицій | ||
Drazice NAD 750 v2 750 л | від 15 303 грн. | 10 пропозицій | ||
Drazice NAD 1000 v2 1000 л | від 17 556 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →