Бойлер Drazice OKHE 160 SMART
Відео 5 |
Drazice OKHE 160 SMART |
|
Прогресивний і місткий накопичувальний водонагрівач, який насамперед відрізняється багатофункціональністю і відмінними технічними характеристиками. Значний об'єм захищеного від корозії емалевим покриттям і магнієвим анодом бака 155 л і максимальна робоча температура на рівні 80 °C забезпечують підвищену продуктивність і дають змогу обслуговувати велику родину, мешканців гуртожитку з душовою бокс або навіть побутівки невеликого підприємства.
Модель оснащена 2-кВт «сухим» Теном. Бойлер Drazice OKHE 160 SMART управляється самоналаштуванням електронним блоком і в спеціальному «розумному» режимі роботи запам'ятовує в який час доби використовується найбільше гарячої води, а потім підлаштовує режим роботи нагрівача під ці дані. При тривалому бездіяльності функція антілегіонелла перешкоджає розмноженню хвороботворних бактерій в бачку і контурах водонагрівача. Передбачена автоматичний захист від замерзання, перегріву та перевищення критичного значення тиску. Для зручності експлуатації панель управління і дисплей розміщені на передній стінці корпусу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Купити Drazice OKHE 160 SMART
Усі ціни 23 →Бойлер електричний Drazice OKHE 160-SMART 140611601 | 22 922 грн. |
Бойлер Drazice OKHE 160 Smart 140611601 | 30 761 грн. |
Drazice Drazice OKHE 160 SMART | 20 967 грн. |
Бойлер Drazice okhe 160 Smart | 27 181 грн. |
Бойлер Drazice OKHE 160 SMART | 29 588 грн. |
- Програмоване управління
Модификації Drazice OKHE 160 SMART
Ціни на Drazice OKHE 160 SMART |
---|---|---|---|---|
Drazice OKHE 80 SMART | від 18 500 грн. | 11 пропозицій | ||
Drazice OKHE 100 SMART | від 18 832 грн. | 25 пропозицій | ||
Drazice OKHE 125 SMART | від 20 026 грн. | 21 пропозиція | ||
Drazice OKHE 160 SMART | від 20 967 грн. | 23 пропозиції |