Гібридний HDVR відеореєстратор Hikvision DS-7208HTHI-K2
Hikvision DS-7208HTHI-K2 на 4 каналина 8 каналів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7208HTHI-K2
Усі ціни 13 →Регистратор видеонаблюдения Hikvision Turbo Hd DS-7208HTHI-K2(S) | 19 619 грн. |
Реєстратор відеоспостереження Hikvision Turbo Hd DS-7208HTHI-K2(S) | 19 619 грн. |
DVR-реєстратор Hikvision DS-7208HTHI-K2 | 20 108 грн. |
Hikvision DS-7208HTHI-K2 | 19 620 грн. |
Hikvision DS-7208HTHI-K2(S)— Відеореєстратор 8-канальний HDMI, VGA, CVBS D | 19 618 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Hikvision DS-7208HTHI-K2
Ціни на Hikvision DS-7208HTHI-K2 |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7204HTHI-K2 | від 16 640 грн. | 2 пропозиції | ||
Hikvision DS-7208HTHI-K2 | від 17 899 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →