Газовий котел Italtherm CITY CLASS 35 F 32.4 кВт
Відео 3 |
Потужний і високотехнологічний газовий двоконтурний настінний газовий котел із закритою (турбованою) камерою згоряння, мікропроцесорною системою управління, удосконаленим пальником, що модулюється, і фірмовою технологією Intelligent Combustion System. Є однією із старших моделей сімейства Italtherm City Class. Вирізняється високою корисною тепловою потужністю до 32,4 кВт, демонструє гідний ККД.
Такої теплопродуктивності цілком достатньо для організації опалення котеджів, що окремо стоять, а також офісних, комерційних і комунально-побутових приміщень загальною площею від 25 до 259 м². Є ефективним сучасним і безпечним рішенням, яке можна встановлювати безпосередньо в житлових зонах. Крім опалення, газовий котел Italtherm CITY CLASS 35 F здатний забезпечити гаряче водопостачання для одночасної роботи двох точок розбору (до 18,6 л/хв).
У конструкції апарату використані тільки якісні комплектуючі: первинний мідний теплообмінник, теплообмінник ГВП з нержавіючої сталі, гідравлічна латунна група, довговічний електричний триходовий клапан, малошумливий циркуляційний насос. Котел обладнаний інноваційним газовим пальником з широким діапазоном модулювання 1:10, використання якого дозволяє регулювати потужність та підвищує ефективність використання палива. Передбачено повний комплекс захисних систем, включаючи захист від замерзання.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Italtherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Italtherm.
Купити Italtherm CITY CLASS 35 F 32.4 кВт
Усі ціни 13 →Настінний газовий котел Italtherm City Class 35F + труба | 35 400 грн. |
Газовий котел ITALTHERM CITY CLASS 35 F | 36 620 грн. |
Газовий котел ITALTHERM CITY CLASS 35 F 301021491 | 36 120 грн. |
Газовий котел ITALTHERM CITY CLASS 35 F | 36 620 грн. |
Двоконтурний газовий котел Italtherm CITY CLASS 35 F 301021491 | 36 620 грн. |
Модификації Italtherm CITY CLASS 35 F
Ціни на Italtherm CITY CLASS 35 F |
---|---|---|---|---|
Italtherm CITY CLASS 20 F 19.5 кВт | від 28 731 грн. | 9 пропозицій | ||
Italtherm CITY CLASS 25 F 24 кВт | від 28 800 грн. | 26 пропозицій | ||
Italtherm CITY CLASS 30 F 28.2 кВт | від 32 700 грн. | 12 пропозицій | ||
Italtherm CITY CLASS 35 F 32.4 кВт | від 35 400 грн. | 13 пропозицій |