Конвектор Kam-In 700 BG 0.7 кВт
Kam-In 700 BG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kam-In 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kam-In.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kam-In 700 BG
Ціни на Kam-In 700 BG |
---|---|---|---|---|
Kam-In 525 BG 0.525 кВт | від 3 190 грн. | 1 пропозиція | ||
Kam-In 700 BG 0.7 кВт | від 3 299 грн. | 2 пропозиції | ||
Kam-In 950 BG 0.95 кВт | від 4 390 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →