Литий диск Kyowa Racing 336 7x16/5x112 ET40 DIA66,6
від 3 307 до 4 126 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Kyowa Racing 336 3
Характеристики
Kyowa Racing 336 7x16/5x112 ET40 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kyowa Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kyowa Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kyowa Racing 336 7x16/5x112 ET40 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Kyowa KR336 R16 W7 PCD5x112 ET40 DIA66.6 (HPL) 1002256157 | 3 312 грн. |
Kyowa KR336 (R16 W7.0 PCD5x112 ET40 DIA66.6) HPL | 3 479 грн. |
Диски Kyowa KR336 7x16 5x112 ET40 DIA66,6 (HPL) | 3 307 грн. |
Kyowa Racing KR-336 7x16 5x112 ET40 DIA66.6 HPL | 3 460 грн. |
Kyowa Racing Kyowa Racing KR-336 7x16 5x112 ET40 DIA66.6 HPL | 3 586 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі